Numele si prenumele elevului Clasa CONCURSUL/Disciplina Premiul Etapa Anul Concurs National    
1 FARCAS IONUT IX CONCURSUL INTERJUDETEAN DE MATEMATICA SI INFORMATICA III JUDETEANA 1998      
2 FARCAS IONUT XII CONCURSUL SCOLAR DE INFORMATICA I JUDETEANA 2000 Calificat    
3 BODEA ANDREI IX CONCURSUL SCOLAR DE INFORMATICA III JUDETEANA 2001      
4 BORZASI CSABA XI OLIMPIADA DE ELECTRONICA M JUDETEANA 2001      
5 CORCIU IOANA XI SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - BIOLOGIE II JUDETEANA 2001      
6 CRISTE NICOLAE GAVRIL III CONCURSUL PE MESERII - TAMPLAR III JUDETEANA 2001      
7 FLONTA FLORINA STELIANA X CONCURSUL SCOLAR DE INFORMATICA III JUDETEANA 2001      
8 BLAJAN CRINA SIMONA  XII OLIMPIADA DE BIOLOGIE III JUDETEANA 2002      
9 CORCIU IOANA XII SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - BIOLOGIE I JUDETEANA 2002      
10 DRAGOS IOANA IX SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - FIZICA M JUDETEANA 2002      
11 FLONTA FLORINA STELIANA XI CONCURSUL SCOLAR DE INFORMATICA M JUDETEANA 2002      
12 FLONTA FLORINA STELIANA XI CONCURSULREVISTELOR SCOLARE III JUDETEANA 2002      
13 FLONTA FLORINA STELIANA XI OLIMPIADA DE BIOLOGIE I JUDETEANA 2002 Calificat    
14 FLONTA FLORINA STELIANA XI SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI  I JUDETEANA 2002      
15 FODORAN RALUCA X OLIMPIADA DE BIOLOGIE M JUDETEANA 2002      
16 MARINCAS CRISTIAN IX SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - FIZICA M JUDETEANA 2002      
17 MEDESAN FLORIN XII OLIMPIADA TEHNICA M JUDETEANA 2002      
18 POP LUCIAN XII SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - FIZICA III JUDETEANA 2002      
19 POTIRNAC MARCEL X SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - FIZICA II JUDETEANA 2002      
20 RAD CRINA XI SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI  III JUDETEANA 2002      
21 ROSU IOANA X SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - FIZICA II JUDETEANA 2002      
22 SAUTE SANDA X OLIMPIADA DE BIOLOGIE II JUDETEANA 2002 Calificat    
23 TATAR ALINA X OLIMPIADA DE BIOLOGIE M JUDETEANA 2002      
24 ARDELEAN IOAN MARIUS X OLIMPIADA INTERDISCIPLINARA TEHNICA III JUDETEANA 2003      
25 ARDELEAN IONUT III CONCURSUL PE MESERII - TAMPLAR III JUDETEANA 2003      
26 BLAGA CRISTTIAN XI SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - INFORMATICA I JUDETEANA 2003      
27 BODEA ANDREI XI SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - FIZICA M JUDETEANA 2003      
28 BOTA DANIEL III CONCURSUL PE MESERII - TAMPLAR I JUDETEANA 2003 Calificat    
29 CAMPEAN DIANA III CONCURSUL PE MESERII - CONFECTIONER IMBRACAMINTE M JUDETEANA 2003      
30 CODREA ROXANA IX SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - ENGLEZA M JUDETEANA 2003      
31 CRISAN ADELA X SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - ENGLEZA M JUDETEANA 2003      
32 CRISTE NICOLETA IX CONCURSUL SCOLAR DE INFORMATICA M JUDETEANA 2003      
33 DAVID DIANA CLAUDIA   SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - BIOLOGIE III JUDETEANA 2003      
34 DEBRE ATTILA III CONCURSUL PE MESERII - TAMPLAR I JUDETEANA 2003 Calificat    
35 DEBRE ATTILA III CONCURSUL NATIONAL PE MESERII- TAMPLAR SPECIAL NATIONALA 2003 Calificat    
36 DEBRE VASILICA X SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - ENGLEZA M JUDETEANA 2003      
37 DRAGOS SERGIU XI SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - CHIMIE M JUDETEANA 2003      
38 GURZAU RADU BOGDAN III CONCURSUL PE MESERII - MECANIC -AUTO M JUDETEANA 2003      
39 MADALIN GELU XI SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - FIZICA M JUDETEANA 2003      
40 OLA LASZLO XII SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - INFORMATICA II  JUDETEANA 2003      
41 PADUREAN RADU X SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - CHIMIE III JUDETEANA 2003      
42 POP ADRIAN X CONCURSUL INTERDISCIPLINAR DE STIINTE "PAMANTUL" I JUDETEANA 2003 Calificat    
43 POP ADRIAN NICOLAE X SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - FIZICA M JUDETEANA 2003      
44 POTIRNAC MARCEL XI CONCURSUL SCOLAR DE INFORMATICA M JUDETEANA 2003      
45 POTIRNAC MARCEL XI SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - INFORMATICA I JUDETEANA 2003      
46 ROSU IOANA XI OLIMPIADA DE MATEMATICA M JUDETEANA 2003      
47 ROSU IOANA XI SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - CHIMIE III JUDETEANA 2003      
48 SABAU ALEXANDRU XI SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - ENGLEZA M JUDETEANA 2003      
49 SAUTE SANDA XI OLIMPIADA DE BIOLOGIE M JUDETEANA 2003      
50 TATAR ALINA    XI SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI - CHIMIE III JUDETEANA 2003      
51 TATAR ALINA PAULA XI  OLIMPIADA DE BIOLOGIE M JUDETEANA 2003      
52 ARDELEAN ALEXANDRU XI SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE M JUDETEANA 2005      
53 ARDELEAN IOAN MARIUS XII OLIMPIADA TEHNICA M JUDETEANA 2005      
54 BERCE ALIN XII SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE II JUDETEANA 2005      
55 BLAGA ADRIAN XII SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE III JUDETEANA 2005      
56 CAPALNA IOAN X OLIMPIADA TEHNICA I JUDETEANA 2005 Calificat    
57 CRISAN ADRIAN X SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE II JUDETEANA 2005      
58 CRISAN NICOLAE III CONCURSUL DE MESERII TAMPLAR UNIVERSAL II JUDETEANA 2005      
59 CRISTE NICOLETA XI SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE III JUDETEANA 2005      
60 DEBRE IOAN VASILE XII SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE II JUDETEANA 2005      
61 GHENDER OVIDIU IX SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE III JUDETEANA 2005      
62 LUCACI ALIN IX SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE II JUDETEANA 2005      
63 MAN BENIAMIN III CONCURS PE MESERII - TAMPLAR M JUDETEANA 2005      
64 MEDESAN VASILE X OLIMPIADA INTERDISCIPLINARA TEHNICA M JUDETEANA 2005      
65 MURESAN ALEXANDRA XI SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE SPECIAL JUDETEANA 2005      
66 OPRIS BOGDAN XII SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE III JUDETEANA 2005      
67 PASCA DOMITIAN X SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE I JUDETEANA 2005      
68 POP ADRIAN XII SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE II JUDETEANA 2005      
69 RANDIS AURICA IX SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE II JUDETEANA 2005      
70 ZAHA LAVINIA XII SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE III JUDETEANA 2005      
71 ARDELEAN MONA ALEXANDRA IX OLIMPIADA DE GEOGRAFIE M JUDETEANA 2006      
72 BLAGA ADRIANA XII OLIMPIADA DE MATEMATICA M JUDETEANA 2006      
73 CAPALNA IOAN XI OLIMPIADA TEHNICA II JUDETEANA 2006      
74 CAPALNA IOAN XI OLIMPIADA TEHNICA MECATRONICA I JUDETEANA 2006 Calificat    
75 CORDIS CRISTIAN XII SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE III JUDETEANA 2006      
76 CRISAN ADRIAN XI SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE III JUDETEANA 2006      
77 CRISAN DANIEL XII SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE III JUDETEANA 2006      
78 DEBRENTI ZOLTAN XI CONCURS PROFESIONAL III JUDETEANA 2006      
79 DRAGOS ADRIAN XI CONCURS PROFESIONAL II JUDETEANA 2006      
80 GERGELY GABRIELLA X SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE II JUDETEANA 2006      
81 LAKATOS GHEORGHE XI CONCURS PROFESIONAL M JUDETEANA 2006      
82 LUCACI ALIN X SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE M JUDETEANA 2006      
83 MACAVEI VASILE XI SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE M JUDETEANA 2006      
84 MARTIN DAN IX SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE I JUDETEANA 2006      
85 PADUREAN ALEXANDRA IX SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE III JUDETEANA 2006      
86 PADUREAN FLORIN XI CONCURS PROFESIONAL M JUDETEANA 2006      
87 POP SIMONA X SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE M JUDETEANA 2006      
88 RANDIS AURICA X SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE M JUDETEANA 2006      
89 SIREAG MARIUS X OLIMPIADA TEHNICA III JUDETEANA 2006      
90 TUSAN IONUT X OLIMPIADA TEHNICA M JUDETEANA 2006      
91 VERMUT CORINA XI SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE III JUDETEANA 2006      
92 ARDELEAN MONA X CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA III JUDETEANA 2007      
93 BALINT ROBERT XII SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE II JUDETEANA 2007      
94 BLAGA ANDA IX CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA M JUDETEANA 2007      
95 BLAGA RADU IX SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE II JUDETEANA 2007      
96 CAPALNA IOAN XII TEHNICIAN MECATRONIST I JUDETEANA 2007 Calificat    
97 CAPALNA IOAN XII TEHNICIAN MECANIC II NATIONALA 2007 Calificat    
98 CONSTANTIN LARISA XI SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE M JUDETEANA 2007      
99 CRISAN ADRIAN XII SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE I JUDETEANA 2007      
100 DARABONT SZABOLCS XI CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA M JUDETEANA 2007      
101 FLORE GIORGIANA XI SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE M JUDETEANA 2007      
102 GAL KRISZTINA KATLIN XI CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA II JUDETEANA 2007      
103 IENCIU BOGDAN HORATIU XII SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE M JUDETEANA 2007      
104 KASZA FERENC X OLIMPIADA TEHNICA M JUDETEANA 2007      
105 LUCACI ALIN XI SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE M JUDETEANA 2007      
106 LUCACI MARIA X CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA II JUDETEANA 2007      
107 NITU LAVINIA IX SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE II JUDETEANA 2007      
108 PADUREAN BIANCA X OLIMPIADA DE FRANCEZA M JUDETEANA 2007      
109 PASCA DOMITIAN XI SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE II JUDETEANA 2007      
110 PASCA DOMITIAN XII SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE II JUDETEANA 2007      
111 POP COSMIN DUMITRU X OLIMPIADA TEHNICA M JUDETEANA 2007      
112 SIREAG MARIUS XI SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE II JUDETEANA 2007      
113 SIREAG MARIUS XI TEHNICIAN IN AUTOMATIZARI I JUDETEANA 2007 Calificat    
114 SIREAG MARIUS XI OLIMPIADA TEHNICA SPECIAL NATIONALA 2007 Calificat    
115 SZABO ENIKO EVA X SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE M JUDETEANA 2007      
116 VERES DANIEL XI SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE M JUDETEANA 2007      
117 ARDELEAN MONA XI CONCURSUL DE PROIECTE DE MEDIU I JUDETEANA 2008 Calificat    
118 ARDELEAN MONA XI PROTECTIA CONSUMATORULUI I JUDETEANA 2008 Calificat    
119 ARDELEAN VIOLETA XI TEHNICIAN IN AUTOMATIZARI M JUDETEANA 2008      
120 CONTRAS IULIA X SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE III JUDETEANA 2008      
121 DEAK ARNOLD XI CONCURSUL DE MESERII TAMPLAR UNIVERSAL II JUDETEANA 2008      
122 DEAK ARNOLD XI OLIMPIADA TEHNICA I JUDETEANA 2008 Calificat    
123 GAL KRISZTINA KATLIN XII SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE M JUDETEANA 2008      
124 GALE ANCA XI CONCURSUL DE PROIECTE DE MEDIU M JUDETEANA 2008      
125 IENCIU RARES IX SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE II JUDETEANA 2008      
126 KASZA FRANCISC XI TEHNICIAN MECATRONIST III JUDETEANA 2008      
127 LUPUT IOANA XI CONFECTIONAREA DE PRODUSE TEXTILE M JUDETEANA 2008      
128 MAG ROXANA X SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE III JUDETEANA 2008      
129 MOISI FLORICA XII OLIMPIADA BIOLOGIE M JUDETEANA 2008      
130 POP COSMIN XI TEHNICIAN MECATRONIST M JUDETEANA 2008      
131 SIREAG MARIUS XII TEHNICIAN IN AUTOMATIZARI II JUDETEANA 2008      
132 ARDELEAN IONUT ADRIAN XI CONCURSUL DE INFORMATICA APLICATA III JUDETEANA 2009      
133 ARDELEAN IONUT ADRIAN XI CONCURSUL DE INFORMATICA APLICATA III JUDETEANA 2009      
134 ARDELEAN MONA XII TEHNICIAN IN ADMINISTRATIE M NATIONALA 2009 Calificat    
135 ARDELEAN VIOLETA XII TEHNICIAN IN AUTOMATIZARI I JUDETEANA 2009 Calificat    
136 BILAV DANIEL X SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE I JUDETEANA 2009      
137 BILAV DANIEL X SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE I JUDETEANA 2009      
138 BLAGA ANDA XI PROTECTIA CONSUMATORULUI M JUDETEANA 2009      
139 BLAGA ANDA IOANA XI CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA M JUDETEANA 2009      
140 COMAN ANGELA XI OLIMPIADA TEHNICA II JUDETEANA 2009      
141 CUIBUS ROXANA IX SESIUNEA DE REFERATE SI COMUNICARI M JUDETEANA 2009      
142 FAGARASAN ALINA PATRICIA XII CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA M JUDETEANA 2009      
143 FEHER SZILARD X OLIMPIADA TEHNICA III JUDETEANA 2009      
144 FEHER SZILARD X OLIMPIADA TEHNICA III JUDETEANA 2009      
145 FIT GEORGE XI CONCURS PROFESIONAL MECANIC AUTO M JUDETEANA 2009      
146 FIT GEORGE XI CONCURSUL PROFESIONAL MECANIC AUTO M JUDETEANA 2009      
147 GHETI FLORIAN XI CONCURSUL PROFESIONAL TAMPLAR UNIVERSAL III JUDETEANA 2009      
148 GHETI FLORIAN XI CONCURSUL PROFESIONAL TAMPLAR UNIVERSAL III JUDETEANA 2009      
149 GIRBE GABRIEL MARIUS X CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA M JUDETEANA 2009      
150 HIRIS MARIA XI OLIMPIADA TEHNICA M JUDETEANA 2009      
151 HIRIS MARIA XI OLIMPIADA TEHNICA IN ADMINISTRATIE M JUDETEANA 2009      
152 IENCIU RARES X SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE II JUDETEANA 2009      
153 IENCIU RARES X SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE II JUDETEANA 2009      
154 LORINCZ BEATA XI CONFECTIONAREA DE PRODUSE TEXTILE M JUDETEANA 2009      
155 MAG ROXANA XI OLIMPIADA DE GEOGRAFIE M JUDETEANA 2009      
156 MUDURE BIANCA X CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA M JUDETEANA 2009      
157 MUDURE BIANCA X PROTECTIA CONSUMATORULUI III JUDETEANA 2009      
158 OPRIS ALINA LAURA X CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA M JUDETEANA 2009      
159 POP IONUT XI OLIMPIADA TEHNICA IN AUTOMATIZARI I JUDETEANA 2009 Calificat    
160 POP IONUT XI TEHNICIAN IN AUTOMATIZARI I JUDETEANA 2009 Calificat    
161 POPA IOANA XI CONCRUSUL NATIONAL DE MATEMATICA M JUDETEANA 2009      
162 RACSAK STEFAN XI TEHNICIAN MECATRONIST II JUDETEANA 2009      
163 SZABO ANIKO XII OLIMPIADA TEHNICA M JUDETEANA 2009      
164 SZABO ANIKO XII OLIMPIADA TEHNICA IN ADMINISTRATIE M JUDETEANA 2009      
165 TALOS IONUT IX CONCURSUL DE INFORMATICA APLICATA III JUDETEANA 2009      
166 TULKOS SZABOLCS X OLIMPIADA TEHNICA M JUDETEANA 2009      
167 VETISAN VASILE XI TEHNICIAN IN ADMINISTRATIE M NATIONALA 2009 Calificat    
168 ANTAL ROBERT XI TEHNICIAN IN AUTOMATIZARI III JUDETEANA 2010      
169 COMAN ADRIANA XII TEHNICIAN IN ADMINISTRATIE M JUDETEANA 2010      
170 COMAN ALINA X OLIMPIADA SERVICII M JUDETEANA 2010      
171 CUIBUS ROXANA X SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE M JUDETEANA 2010      
172 CUIBUS ROXANA X SESIUNEA DE REFERATE M JUDETEANA 2010      
173 ENDRE NICOLETA IX SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE M JUDETEANA 2010      
174 FEHER SZILARD XI TEHNICIAN IN AUTOMATIZARI II JUDETEANA 2010      
175 GIRBE GABRIELA MARIA XI CONCRUSUL DE MATEMATICA III JUDETEANA 2010      
176 IOSIF ADELINA XII TEHNICIAN IN AUTOMATIZARI II JUDETEANA 2010      
177 JULA ALEXANDRU XI CONCURS PROFESIONAL MECANIC AUTO M JUDETEANA 2010      
178 MUDURE BIANCA XI CONCURSUL DE MATEMATICA III JUDETEANA 2010      
179 MUDURE BIANCA XI TEHNICIAN IN ADMINISTRATIE II JUDETEANA 2010      
180 NEAGA LORENA GABRIELA XI TEHNICIAN IN ADMINISTRATIE III JUDETEANA 2010      
181 OLTEAN GHITA ALIN X OLIMPIADA TEHNICA II JUDETEANA 2010      
182 OPRIS ALINA LAURA XII TEHNICIAN IN ADMINISTRATIE I JUDETEANA 2010 Calificat    
183 POP IONUT XII TEHNICIAN IN AUTOMATIZARI I JUDETEANA 2010 Calificat    
184 PRIAN ALINA XII TEHNICIAN IN AUTOMATIZARI III JUDETEANA 2010      
185 RACSAK STEFAN XII TEHNICIAN MECATRONIST II JUDETEANA 2010      
186 TALOS IONUT CRISTIAN X CONCURSUL DE INFORMATICA APLICATA II JUDETEANA 2010      
187 TILRE IZABELLA X SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE M JUDETEANA 2010      
188 TULKOS SZABOLCS XI TEHNICIAN IN AUTOMATIZARI I JUDETEANA 2010 Calificat    
189 VARGA CARMEN IX SESIUNEA DE COMUNICARI STIINTIFICE M JUDETEANA 2010      
190 VETISAN VASILE XII TEHNICIAN IN ADMINISTRATIE III JUDETEANA 2010      
191 GASPAR ZSOLT IX CONCURSUL INVINGATOR PRIN ARTA II JUDETEANA 2011      
192 ITIMIA MARCELA IX CONCURSUL INVINGATOR PRIN ARTA II JUDETEANA 2011      
193 POP SERGIU IX CONCURSUL INVINGATOR PRIN ARTA II JUDETEANA 2011      
194 REMES MIHAI XII OLIMPIADA AUTOMATIZARI M JUDETEANA 2011      
195 ROSAN MADALINA IX CONCURSUL INVINGATOR PRIN ARTA III JUDETEANA 2011      
196 VANCEA IOANA IX CONCURSUL INVINGATOR PRIN ARTA I JUDETEANA 2011      
197 DUMA CATALIN IX CONCURSUL DE INFORMATICA APLICATA M JUDETEANA 2012      
198 HENDRE NICOLETA XI FABRICAREA PRODUSELOR DIN LEMN I JUDETEANA 2012 Calificat    
199 LUCACIU BIANCA IX CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA I JUDETEANA 2012 Calificat    
200 LUCACIU BIANCA IX CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA M JUDETEANA 2012      
201 LUCACIU BIANCA IX OLIMPIADA DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA M JUDETEANA 2012      
202 MAROSAN SILVIA XI OLIMPIADA INDUSTRIA TEXTILA II JUDETEANA 2012      
203 UNGUR MARINA IX CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA II JUDETEANA 2012      
204 UNGUR MARINA IX CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA M JUDETEANA 2012      
205 VIG ROBERT XI FABRICAREA PRODUSELOR DIN LEMN II JUDETEANA 2012      
206 ZSIGO CSABA XI OLIMPIADA DE AUTOMATIZARI III JUDETEANA 2012      
207 BERKI SZILARD XI OLIMPIADA TEHNICA PRELUCRAREA LEMNULUI I JUDETEANA 2013      
208 BERKI SZILARD XI OLIMPIADA TEHNICA PRELUCRAREA LEMNULUI PARTICIPARE  NATIONALA 2013 Calificat    
209 DANO ROLLAND XI OLIMPIADA TEHNICA PRELUCRAREA LEMNULUI II JUDETEANA 2013      
210 LUCACIU BIANCA X OLIMPIADA DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA II JUDETEANA 2013      
211 LUCACIU BIANCA X CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA "A. HAIMOVICI" II JUDETEANA 2013      
212 LUCACIU BIANCA X CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA "A. HAIMOVICI" PARTICIPARE  NATIONALA 2013 Calificat    
213 LUCACIU BIANCA X OLIMPIADA DE LIMBA ENGLEZA M JUDETEANA 2013      
214 MAROSAN SILVIA XII OLIMPIADA TEHNICA INDUSTRIE TEXTILA SI PIELARIE III JUDETEANA 2013      
215 NOSAL RAUL IOAN IX OLIMPIADA DE BIOLOGIE II JUDETEANA 2013      
216 NOSAL RAUL IOAN IX OLIMPIADA DE BIOLOGIE PARTICIPARE  NATIONALA 2013 Calificat    
217 NOSAL RAUL IOAN IX OLIMPIADA DE FIZICA M JUDETEANA 2013      
218 UNGUR MARINA X CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA "A. HAIMOVICI" I JUDETEANA 2013      
219 UNGUR MARINA X CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA "A. HAIMOVICI" PARTICIPARE  NATIONALA 2013 Calificat    
220 UNGUR MARINA X OLIMPIADELE CUNOASTERII EXCELENTA NATIONALA 2013      
221 BAKO DOROTTYA IX CONCURSUL CANGURUL LINGVISTIC - SECTIUNEA FRANCEZA   2014    
222 BODEA PAUL X SESIUNEA DE REFERATE - FIZICA I JUDETEANA 2014  
223 BRISC DANUT X SESIUNEA DE REFERATE - FIZICA I JUDETEANA 2014  
224 BUBOI GABRIELA X CONCURSUL CANGURUL LINGVISTIC - SECTIUNEA FRANCEZA   2014  
225 BUDAI LEVENTE XI OLIMPIADA TEHNICA, FABRICAREA PRODUSELOR DIN LEMN I JUDETEANA 2014  
226 BUDAI LEVENTE   OLIMPIADA TEHNICA, FABRICAREA PRODUSELOR DIN LEMN PARTICIPARE NATIONALA 2014 Calificat  
227 CAMPAN CRINA  X CONCURS DE CONSILIERE SCOLARA PRIN ART-TERAPIE EXPRIMA-TE LIBER SPECIAL JUDETEANA 2014  
228 CHIS ALEXANDRA IX CONCURSUL CANGURUL LINGVISTIC - SECTIUNEA FRANCEZA   2014  
229 COMAN ADELINA XII CONCURSUL CANGURUL LINGVISTIC - SECTIUNEA FRANCEZA   2014  
230 COMAN ADELINA   CONCURSUL DE ORTOGRAFIE FRANCEZA "ACCENTS" II JUDETEANA 2014  
231 CRISAN CRINA XI Simpozionul national "Edmond Nicolau" II   2014  
232 CSORVASI KRISZTIAN IX Simpozionul national "Edmond Nicolau" II   2014  
233 DANILA LARISA  IX OLIMPIADA DE RELIGIE I JUDETEANA 2014  
234 DANILA LARISA    OLIMPIADA DE RELIGIE PARTICIPARE NATIONALA 2014 Calificat  
235 DAVID MADALINA XII CONCURSUL CANGURUL LINGVISTIC - SECTIUNEA FRANCEZA   2014  
236 DAVID MADALINA   CONCURSUL DE ORTOGRAFIE FRANCEZA "ACCENTS" II JUDETEANA 2014  
237 DOBRESCU FLAVIU X SESIUNEA DE REFERATE - FIZICA III JUDETEANA 2014  
238 DOMSA ADRIAN X SESIUNEA DE REFERATE - FIZICA III JUDETEANA 2014  
239 DUMA CATALIN XI OLIMPIADA DE TEHNOLOGIA INFORMATIEI SI COMUNICATIILOR III JUDETEANA 2014  
240 DUMA CATALIN   Proiectul National "AUTOPORTRETUL" II   2014  
241 ECHIPA DE HANDBAL   CUPA LYCEUM III JUDETEANA 2014  
242 ECHIPA DE VOLEI   CUPA LYCEUM III JUDETEANA 2014  
243 FIT ADELA IX CONCURSUL CANGURUL LINGVISTIC - SECTIUNEA FRANCEZA   2014  
244 GAL ADRIAN DUMITRU XI OLIMPIADA TEHNICA, ELECRONICA SI AUTOMATIZARI M JUDETEANA 2014  
245 HIRIS PAUL XII CONCURSUL CANGURUL LINGVISTIC - SECTIUNEA FRANCEZA   2014  
246 HOPIDE LIVIA X CONCURS DE CONSILIERE SCOLARA PRIN ART-TERAPIE EXPRIMA-TE LIBER SPECIAL JUDETEANA 2014  
247 IOZSA ROBERT JANOS XI OLIMPIADA TEHNICA, ELECRONICA SI AUTOMATIZARI III JUDETEANA 2014  
248 KABAI HANNELORE XI Simpozionul national "Edmond Nicolau" II   2014  
249 KASA BERNADETT XI Simpozionul national "Edmond Nicolau" II   2014  
250 LUCACIU BIANCA XI CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA "A. HAIMOVICI" III JUDETEANA 2014  
251 LUCACIU BIANCA   CONCURSUL "Alege! Este dreptul tau" I JUDETEANA 2014  
252 LUCACIU BIANCA   Simpozionul national "Edmond Nicolau" I   2014  
253 LUCACIU BIANCA   Proiectul National "AUTOPORTRETUL" III   2014  
254 MACARIE DAIANA X CONCURS DE CONSILIERE SCOLARA PRIN ART-TERAPIE EXPRIMA-TE LIBER SPECIAL JUDETEANA 2014  
255 MARUSCA NICOLETA XI Simpozionul national "Edmond Nicolau" II   2014  
256 MIERE ANAMARIA XII Simpozionul national "Edmond Nicolau" II   2014  
257 NEAGA VLAD X CONCURS DE CONSILIERE SCOLARA PRIN ART-TERAPIE EXPRIMA-TE LIBER SPECIAL JUDETEANA 2014  
258 NOSAL RAUL X OLIMPIADA DE BIOLOGIE I JUDETEANA 2014  
259 NOSAL RAUL   OLIMPIADA DE BIOLOGIE PARTICIPARE NATIONALA 2014 Calificat  
260 NOSAL RAUL   OLIMPIADA STIINTELE PAMANTULUI I JUDETEANA 2014  
261 NOSAL RAUL   OLIMPIADA STIINTELE PAMANTULUI PARTICIPARE NATIONALA 2014 Calificat  
262 NOSAL RAUL   OLIMPIADA DE CHIMIE III JUDETEANA 2014  
263 NOSAL RAUL   OLIMPIADA DE FIZICA M JUDETEANA 2014  
264 OROS ANTONELA X CONCURSUL CANGURUL LINGVISTIC - SECTIUNEA FRANCEZA   2014  
265 PADURARIU ADNANA XI Simpozionul national "Edmond Nicolau" II   2014  
266 PONICI CATALIN IX Simpozionul national "Edmond Nicolau" III   2014  
267 POP ALEXANDRA X Simpozionul national "Edmond Nicolau" M   2014  
268 RACSAK DARINA IX Simpozionul national "Edmond Nicolau" II   2014  
269 RACSAK DARINA   CONCURSUL DE ORTOGRAFIE FRANCEZA "ACCENTS" II JUDETEANA 2014  
270 RAD NICOLETA  IX CONCURSUL DE ORTOGRAFIE FRANCEZA "ACCENTS" I JUDETEANA 2014  
271 RECEAN IONUT IX Simpozionul national "Edmond Nicolau" III   2014  
272 SABAU ANAMARIA X CONCURSUL CANGURUL LINGVISTIC - SECTIUNEA FRANCEZA   2014  
273 SALCUDEAN CLAUDIA X Simpozionul national "Edmond Nicolau" M   2014  
274 SILAGHI ANDREEA IX CONCURSUL CANGURUL LINGVISTIC - SECTIUNEA FRANCEZA   2014  
275 TORGE SEBASTIAN X OLIMPIADA DE TEHNOLOGIA INFORMATIEI SI COMUNICATIILOR M JUDETEANA 2014  
276 TORGE SEBASTIAN   Simpozionul national "Edmond Nicolau" I   2014  
277 UNGUR MARINA XI CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA "A. HAIMOVICI" I JUDETEANA 2014  
278 UNGUR MARINA   CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA "A. HAIMOVICI" M NATIONALA 2014 Calificat  
279 ARDELEAN PETRISOR IX CONCURSUL DE CHIMIE " PETRU PONI" M JUDETEANA 2015  
280 BERTEA ANDREI X CONCURSUL "Alege! Este dreptul tau" I JUDETEANA 2015  
281 BIRIS PAULA NICOLETA XI CONCURSUL NATIONAL DE DANS "IMPREUNA PENTRU VIITOR" I JUDETEANA 2015  
282 BIRIS PAULA NICOLETA   CONCURSUL NATIONAL DE DANS "IMPREUNA PENTRU VIITOR" III REGIONALA 2015  
283 BIRIS PAULA NICOLETA   CONCURSUL NATIONAL "UNITATE SI DIVERSITATE IN UE PARTICIPARE NATIONALA 2015 Calificat  
284 BONTE DAVID IX CONCURS DE CONSILIERE SCOLARA PRIN ART-TERAPIE EXPRIMA-TE LIBER I JUDETEANA 2015  
285 BRISC MADALINA X Simpozionul national "Edmond Nicolau" PARTICIPARE   2015  
286 BRISC MADALINA X CONCURSUL NATIONAL "ETICA IN COMERTUL ONLINE" PREMIU SPECIAL JUDETEANA 2015  
287 BUCIU ANDREEA DALIANA IX OLIMPIADA DE MATEMATICA M JUDETEANA 2015  
288 BUZA ALEXANDRU IX FESTIVALUL NATIONAL AL STIINTEI PARTICIPARE JUDETEANA 2015  
289 BUZA ALEXANDRU IX CONCURSUL INTERJUDETEAN '' FII GALTEHNIST" II INTERJUDETEAN 2015  
290 CHIS ALEXANDRA X Simpozionul national "Edmond Nicolau" PARTICIPARE   2015  
291 CHIS ALEXANDRA X CONCURSUL NATIONAL "ETICA IN COMERTUL ONLINE" PREMIU SPECIAL JUDETEANA 2015  
292 COSARCA ELIZA XI CONCURSUL NATIONAL "UNITATE SI DIVERSITATE IN UE M NATIONALA 2015 Calificat  
293 DANILA LARISA X OLIMPIADA DE RELIGIE III JUDETEANA 2015  
294 DANILA LARISA   CONCURS DE CONSILIERE SCOLARA PRIN ART-TERAPIE EXPRIMA-TE LIBER I JUDETEANA 2015  
295 DANILA LARISA   CONCURSUL NATIONAL "MESAJUL MEU ANTIDROG" I JUDETEANA 2015  
296 DANILA LARISA X CONCURSUL NATIONAL "ETICA IN COMERTUL ONLINE" PREMIU SPECIAL JUDETEANA 2015  
297 DUMA CATALIN XII CONCURSUL NATIONAL "ETICA DINCOLO DE SCOALA" II JUDETEANA 2015  
298 DUMA CATALIN XII CONCURSUL NATIONAL "ETICA DINCOLO DE SCOALA" I NATIONALA 2015 Calificat  
299 DUMA CATALIN XII FESTIVALUL NATIONAL AL STIINTEI PARTICIPARE JUDETEANA 2015  
300 FARNAS ISTVAN XI OLIMPIADA TEHNOLOGII - ELECTRONICA, AUTOMATIZARI III JUDETEANA 2015  
301 FARNAS ISTVAN XI CONCURSUL INTERJUDETEAN '' FII GALTEHNIST" II INTERJUDETEAN 2015  
302 KASA BERNADETT XII CONCURS DE CUNOSTINTE - MATEMATICA PARTICIPARE   2015  
303 LUCACIU BIANCA XII CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA "A. HAIMOVICI" II JUDETEANA 2015  
304 LUCACIU BIANCA   CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA "A. HAIMOVICI" M NATIONALA 2015 Calificat  
305 LUCACIU BIANCA   CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA "A. HAIMOVICI" PARTICIPARE NATIONALA 2015 Calificat  
306 LUCACIU BIANCA   OLIMPIADA DE GEOGRAFIE M JUDETEANA 2015  
307 LUCACIU BIANCA   CONCURSUL NATIONAL "MESAJUL MEU ANTIDROG" II JUDETEANA 2015  
308 LUCACIU BIANCA   CONCURSUL NATIONAL DE ESEURI "SUCCESUL IN OSPITALITATE SI TURISM" PARTICIPARE JUDETEANA 2015  
309 LUCACIU BIANCA   CONCURSUL NATIONAL "CONTIC" II NATIONALA 2015  
310 LUCACIU BIANCA XII CONCURSUL NATIONAL "ETICA DINCOLO DE SCOALA" II JUDETEANA 2015  
311 LUCACIU BIANCA XII CONCURSUL NATIONAL "ETICA DINCOLO DE SCOALA" I NATIONALA 2015 Calificat  
312 MACARIE DAIANA XI FESTIVALUL JUDETEAN DE TEATRU PENTRU ELEVI INTERPRETARE JUDETEANA 2015  
313 MOISI ALEX XI CONCURS DE CONSILIERE SCOLARA PRIN ART-TERAPIE EXPRIMA-TE LIBER M JUDETEANA 2015  
314 NAGY GYORGY XI  OLIMPIADA TEHNOLOGII - ELECTRONICA, AUTOMATIZARI II JUDETEANA 2015  
315 OPRIS LAVINIA XII CONCURSUL NATIONAL "ETICA DINCOLO DE SCOALA" II JUDETEANA 2015  
316 OPRIS LAVINIA XII CONCURSUL NATIONAL "ETICA DINCOLO DE SCOALA" I NATIONALA 2015 Calificat  
317 PERNES GEORGE IX OLIMPIADA DE TEHNOLOGIA INFORMATIEI - TIC II JUDETEANA 2015  
318 POP ALINA XI CONCURSUL NATIONAL " LA FRANCOPHONIE AVANT TOUTE CHOSE" M   2015  
319 POP ALINA   CONCURSUL NATIONAL "BISERICA, LOCAS DE INCHINARE" M JUDETEANA 2015  
320 TRUPA COMIC S XI FESTIVALUL JUDETEAN DE TEATRU PENTRU ELEVI PREMIU SPECIAL JUDETEANA 2015  
321 TRUPA COMIC S   FESTIVALUL JUDETEAN DE TEATRU PENTRU ELEVI PARTICIPARE JUDETEANA 2015  
322 UNGUR MARINA XII CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA "A. HAIMOVICI" II JUDETEANA 2015  
323 AGOSTON A. STEFANIA-FLORENTINA XI B CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA "A. HAIMOVICI" MENTIUNE JUDETEANA 2016  
324 ARDELEAN PETRISOR XB CONCURS DE CHIMIE PETRU PONI MENTIUNE JUDETEANA 2016  
325 BERTEA ANDREI XIF CONCURS "MADE FOR EUROPE"   JUDETEANA 2016  
326 BRISC MADALINA XIB CONCURS "MADE FOR EUROPE"   JUDETEANA 2016  
327 BUZA ALEXANDRU XA CONCURS ELECTROTEHNIADA 2016 LOCUL II   2016  
328 BUZA ALEXANDRU XA CONCURSUL INTERJUDETEAN '' FII GALTEHNIST" PREMIUL I   2016  
329 BUZA ALEXANDRU XA FESTIVALUL NATIONAL SCOLAR DE CREATIVITATE SI INOVARE PR III   2016  
330 CSIKI NANDOR IXA FESTIVALUL NATIONAL SCOLAR DE CREATIVITATE SI INOVARE PR III   2016  
331 CSORVASI KRISZTIAN XI A OLIMPIADA TEHNOLOGII - ELECTRONICA, AUTOMATIZARI MENTIUNE JUDETEANA 2016  
332 CSORVASI KRISZTIAN XIA CONCURS ELECTROTEHNIADA 2016 LOCUL III   2016  
333 DEHELEAN MADALINA   CONCURS JUDETEAN DE RECITARE DIN POEZIA ROMANEASCA D PARTICIPARE JUDETEANA 2016  
334 GALL ANDRAS IXA CONCURSUL INTERJUDETEAN '' FII GALTEHNIST"   2016  
335 HOPIDE LIVIA IONELA XII B   LOCUL III JUDETEANA 2016  
336 NAGY DAVID XI E   LOCUL I  JUDETEANA 2016  
337 PERNES GEORGE XB OLIMPIADA DE TEHNOLOGIA INFORMATIEI - TIC PR III JUDETEANA 2016  
338 RESIGA  C.O.ADRIAN XI B CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA "A. HAIMOVICI" MENTIUNE JUDETEANA 2016  
339 RUS A. RUBEN XI A CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA "A. HAIMOVICI" LOCUL  I  JUDETEANA 2016  
340 SÎRCA PAULA NICOLETA IX E CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA "A. HAIMOVICI" LOCUL  III JUDETEANA 2016  
341 TORGE SEBASTIAN XIIC OLIMPIADA DE TEHNOLOGIA INFORMATIEI - TIC LOCUL I JUDETEANA 2016  
342 TUS CRISTINA   CONCURS JUDETEAN DE RECITARE DIN POEZIA ROMANEASCA PR SPECIAL JUDETEANA 2016  
343 VERSAN C. IOAN XI A CONCURSUL NATIONAL DE MATEMATICA "A. HAIMOVICI" LOCUL  III JUDETEANA 2016  
344 ARDELEAN CRINA ADELINA IX B CONCURSUL DE MATEMATICA APLICATA „ADOLF HAIMOVICI” PREMIUL II- ETAPA JUDETEANA   2017  
345 ARDELEAN CRINA ADELINA IXB OLIMPIADA NATIONALA DE ARGUMENTARE , DEZBATERE SI GANDIRE CRITICA „TINERII DEZBAT” LOCUL III   2017  
346 ARDELEAN LORENA FLORENTINA IXB CONCURSUL DE MATEMATICA APLICATA „ADOLF HAIMOVICI” MENTIUNE- ETAPA JUDETEANA   2017  
347 BERTEA ANDREI XIIF CONCURS INTERNATIONAL DE CREATIE PLASTICA SI LITERARA „EMINESCU – CULOARE SI CUVANT” PREMIUL I   2017  
348 BERTEA ANDREI XIIF FESTIVALUL IDEILOR CREATIVE PREMIUL III   2017  
349 BUZA ALEXANDRU XIA FESTIVALUL NATIONAL AL STIINTEI, CAEN 2016, POZ.32 PREMIUL I   2017  
350 BUZA ALEXANDRU XIA CONCURS TEHNICO- STIINTIFIC „FII O SAPTAMANA PROFESOR DE STIINTE” CLUJ NAPOCA PREMIUL II   2017  
351 CHERECHES BIANCA XB SIMPOZION ON-LINE „ELEVII DE AZI, ANTREPRENORII DE MAINE” INSCRIS IN CAERI 2016, POZ. 1635 PREMIUL II   2017  
352 CHIS ALEXANDRA, CHIS MARIA, CIOCAN ADRIANA XC FESTIVALUL IDEILOR CREATIVE PREMIUL III   2017  
353 CIORBA GEORGE XA FESTIVALUL IDEILOR CREATIVE MENTIUNE   2017  
354 COBZAS NICU, FARCAS PAULA, PARNICA ALEXANDRA, SILAGHI NORIS XIB FESTIVALUL IDEILOR CREATIVE PREMIUL II   2017  
355 CSIKI NANDOR   FESTIVALUL IDEILOR CREATIVE PREMIUL II   2017  
356 CSORVASI KRISZTIAN XIA   2017  
357 ECHIPA DE FOTBAL BAIETI   OLIMPIADA NATIONALA A SPORTULUI SCOLAR LOCUL II    2017  
358 GAL ANDRAS , NOVACK ISTVAN XA FESTIVALUL IDEILOR CREATIVE PREMIUL III   2017  
359 GALL  ANDRAS XA FESTIVALUL NATIONAL AL STIINTEI, CAEN 2016, POZ.32 PREMIUL III   2017  
360 GALL ANDRAS XIA CONCURS TEHNICO- STIINTIFIC „FII O SAPTAMANA PROFESOR DE STIINTE” CLUJ NAPOCA PREMIUL I   2017  
361 HAJAS BENJAMIN XI CONCURS JUDETEAN PE MESERII „LEARN TOGETHER, WORK TOGETHER, VIN TOGETHER WITH COMPANIES” PREMIUL III   2017  
362 IVASCAU ALINA XIB Concurs regional „SĂ EXMATRICULĂM DROGURILE ȘI VIOLENȚA DIN JURUL NOSTRU”, secțiunea ESEU, inscris in CAER 2017, POZ. 1191 PREMIUL I   2017  
363 IVASCAU ALINA XIB FESTIVALUL IDEILOR CREATIVE PREMIUL I   2017  
364 JOZSA ATTILA XIF FESTIVALUL IDEILOR CREATIVE MENTIUNE   2017  
365 MURESAN DENISA XB SIMPOZION ON-LINE „ELEVII DE AZI, ANTREPRENORII DE MAINE” INSCRIS IN CAERI 2016, POZ. 1635 PREMIUL II   2017  
366 NAGY DAVID XIIE OLIMPIADA TEHNICA , DOMENIUL FABRICAREA PRODUSELOR DIN LEMN PREMIUL I - ETAPA JUDETEANA, CALIFICAT LA ETAPA NATIONALA   2017  
367 NAGY DAVID XIIE CONCURS JUDETEAN PE MESERII „LEARN TOGETHER, WORK TOGETHER, VIN TOGETHER WITH COMPANIES” MENTIUNE I   2017  
368 NOVAK ISTVAN XA FESTIVALUL NATIONAL AL STIINTEI, CAEN 2016, POZ.32   2017  
369 NOVAK ISTVAN XIA   2017  
370 PASCA CRISTINA ELENA XIIB CONCURS DE CUNOSTINTE – UBB CLUJ NAPOCA DIPLOMA DE PARTICIPARE   2017  
371 TORGE SEBASTIAN I PL FESTIVALUL IDEILOR CREATIVE PREMIUL I   2017  
372 TOTOS LEVENTE XIF FESTIVALUL IDEILOR CREATIVE   2017  
373 ARDELEAN CRINA ADELINA X B Concursul  "Alege este dreptul tau" PREMIUL III JUDETEANA 2018  
374 BIRIS RAZVAN MARIAN XIIA Concursul de matematica  aplicata  A. Haimovici MENTIUNE JUDETEANA 2018  
375 BUZA ALEXANDRU VIOREL XII A Olimpiada Tehnica - Electronica si automatizari PREMIUL II JUDETEANA 2018  
376 CSIKI NANDOR XI A Olimpiada Tehnica - Electronica si automatizari PREMIUL III JUDETEANA 2018  
377 GYORGY EMERIC IONUT CRISTIAN XA Concursul de matematica  aplicata  A. Haimovici PREMIUL II JUDETEANA 2018  
378 ILINCA MARIUS ADRIAN IX A Concurs de chimie "PETRU PONI" LOCUL I JUDETEANA 2018 CALIFICAT LA NATIONALA
379 KOVACS IRINA IULIA XB Concurs regional de consiliere scolara prin artterapie “Exprima-te liber ” – sectiunea sceneta MENTIUNE JUDETEANA 2018  
380 OPRIS SONNYA MARIANA IX B Concursul de matematica  aplicata  A. Haimovici MENTIUNE JUDETEANA 2018  
381 TODORAN LORENA MARIA IX C Olimpiada de religie, cultul Greco-catalolic LOCUL I JUDETEANA 2018 CALIFICAT LA NATIONALA
382 ARDELEAN CRINA ADELINA IX B CONCURS NATIONAL „ALEGE ESTE DREPTUL TĂU ” LOCUL I – ETAPA JUDETEANA, CALIFICAT LA ETAPA NATIONALA